کد مطلب: 2241
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 اسفند 1390
...

پرداخت عوارض خودرو الکترونیکی می شود

ایرانشهر  - 

مدیرعامل سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری کرمانشاه گفت : با هدف جلوگیری از سفرهای غیر ضروری و صرفه جویی در زمان و هزینه ها ، پرداخت عوارض خودرو برای شهروندان کرمانشاهی الکترونیکی می شود .

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری کرمانشاه ، مهندس نادر شیرزادی با تاکید بر توسعه و ایجاد شهر الکترونیک افزود : با تحقق پیشرفت های چشمگیر در فن آوری اطلاعات و ارتباطات ، به دنبال ایجاد و تحقق شهرداری الکترونیک هستیم .

وی راه اندازی سامانه پرداخت اینترنتی عوارض خودرو به عنوان یک سیستم جامع و مناسب را گامی در راستای پاسخگویی به نیازهای کاربران و مراجعین شهرداری دانست و ادامه داد: شهروندان گرامی به زودی می توانند از طریق مراجعه به وب سایت www.kermanshahcity.ir شهرداری کرمانشاه عوارض خودروهای سبک و سنگین و نیز موتور سیکلت خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کنند .

وی همچنین از ایجاد یک سایت برای پرداخت حضوری الکترونیکی عوارض در یکی از بوستانهای سطح شهر خبر داد و گفت : برای آن دسته از شهروندان گرامی که امکان دسترسی به اینترنت را ندارند این مکان راه اندازی می شود .

به گفته شیرزادی ، بر چسب پرداخت عوارض خودرو نیز از طریق پست به آدرس شهروندان ارسال می شود .

مدیرعامل سازمان آمار و فن آوری اطلاعات شهرداری ، پرداخت الکترونیکی عوارض ملک را از برنامه های آتی ذکر کرد و افزود : در نظر داریم با فراهم کردن شرایط ، امکان پرداخت عوارض از طریق دستگاههای عابر بانک نیز فراهم شود.

 

کد مطلب: 2241
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 اسفند 1390

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-4

دیگر مطالب
اطلاعات گردشگری شهرهای ایران
اخبار روابط عمومی شهرداری‌ها
تازه های نشر