کد مطلب: 2917
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 فروردین 1391

تعیین تکلیف نیروهای شرکتی شهرداری تبریز

رسانه‌های دیگر  - 

ایلنا: شهردار تبریز، از تعیین و تکلیف قطعی وضعیت قرارداد کارکنان شرکتی و تأمین نیروی شهرداری، تا پایان نیمه نخست اردیبهشت سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز مهندس نوین با اشاره، به طبقه بندی سه‌گانه نیروهای شرکتی شهرداری تبریز گفت: در این راستا، تمام کارکنانی که مدرک تحصیلیشان کاردانی و بالاتر است، به قرارداد کار معین تبدیل شده‌اند و تکلیفشان کاملاً مشخص است.

وی خاطر نشان کرد: همچنین وضعیت قرارداد افرادی که فعالیتشان مربوط به امور حجمی است، روشن بوده و این افراد، زیر نظر شرکت‌های پیمان کاری که با شهرداری تبریز قرارداد دارند؛ خواهند بود.

شهردار تبریز با اشاره به وضعیت قرارداد کارکنان با سابقه دارای مدرک تحصیلی دیپلم گفت: طبق آئین نامه ابلاغی از طرف دولت، شهرداری، مجاز به انعقاد قرارداد کار معین با کارکنان دیپلمه نیست، اما با این حال، با توجه به سابقه و خدمات این افراد، شهرداری در قبال این افراد بی تفاوت نیست.

مهندس نوین همچنین گفت: در این راستا شرکتی به نام «همشهری» در خود مجموعه شهرداری ایجاد شده است، تا این افراد، حقوق خود را همچنان از شهرداری دریافت کنند.

وی افزود: مقدمات این کار فراهم شده و فهرست اسامی این افراد، از مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری جمع آوری شده است.

شهردار تبریز، ایجاد شرکت همشهری و انعقاد قرارداد کارکنان دیپلمه با این شرکت را آخرین مرحله تعیین و تکلیف نیروهای شرکتی شهرداری خواند و تاکید کرد: به معاونت اداری و مالی شهرداری توصیه کرده‌ام که این روند، حداکثر تا پایان نیمه نخست اردبیشهت سال جاری به اتمام برسد.

مهندس نوین در خاتمه سخنان خود گفت: این روند، آخرین وضعیت تعیین و تکلیف قرارداد کارکنان شرکتی و تأمینی شهرداری بوده و با تحقق آن، شهرداری تبریز هیچ نیروی بلاتکلیفی نخواهد داشت.

بهمن سال گذشته جمعی از کارگران شهرداری تبریز در اعتراض به عدم حذف شرکت‌های پیمانکاری در مقابل ساختمان فرمانداری تبریز دست به تجمع زده بودند و خبرگزاری ایلنا با گفتگو با این کارگران نسبت به انعکاس خواسته آنان اقدام کرده بود.

 

کد مطلب: 2917
تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 فروردین 1391

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1

دیگر مطالب
اطلاعات گردشگری شهرهای ایران
اخبار روابط عمومی شهرداری‌ها
تازه های نشر