کد مطلب: 816
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آذر 1390

راه‌اندازی پورتال الکترونیکی سازمان تاکسیرانی شاهین شهر

رسانه‌های دیگر  - 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شاهین‌شهر گفت: در راستای ایجاد دولت الکترونیک پورتال تاکسیرانی برای نخستین بار در کشور در سازمان تاکسیرانی شاهین‌شهر راه‌اندازی می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه اصفهان، علیرضا بصیری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پورتال الکترونیکی سازمان تاکسیرانی به صورت فازبندی شده توسط سازمان راهبردی ریاست جمهوری تدوین و طراحی شده و در شش ماهه آینده به طور کامل بهره‌برداری خواهد شد.

 

وی در خصوص اهداف ایجاد این سامانه گفت: این سیستم با هدف ارتباط بیشتر با شهروندان و نیز صرفه‌جویی در هزینه و زمان اجرای امور اداری راه اندازی شده است.

 

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شاهین شهر افزود: از مزایای این سایت می‌توان به یک طرفه نبودن ارتباط با کاربران اشاره کرد که علاوه بر اطلاع‌رسانی اخبار سازمان، امکان ارسال شکایات و پیشنهادات برای شهروندان و ایجاد امکان پیگیری فراهم شده است.

 

بصیری، پیگیری وضعیت اداری و ثبت مرخصی رانندگان را از دیگر مزایای این سامانه برشمرد و افزود: شهروندان می‌توانند برای یافتن اشیاء گم شده یا جهت ثبت شکایت به این سایت مراجعه کرده و پس از دریافت کد رهگیری بعد از 24 ساعت موضوع درخواست خود را در سامانه پیگیری کنند.

 

وی با اشاره به انجام امور اداری به صورت امضای دیجیتال افزود: این سامانه مجازی به صورت شبانه‌روزی در اختیار شهروندان قرار دارد و به آسانی می‌تواند درخواست‌های اداری خود را انجام دهند.

 

بصیری اظهار کرد: کار آموزش رانندگان از سوی سازمان انجام خواهد شد و به منظور استفاده آسان و راحت آنها، کافی‌نت برای رانندگان به صورت رایگان ایجاد خواهد شد.

 

وی افزود: برای تمامی رانندگان تاکسی‌های گردشی، تلفنی و سرویس مدارس که دارای کارت شهری هستند، شماره کاربری و رمز عبور به منظور استفاده از این سایت درنظر گرفته شده است.

 

مدیرعامل تاکسیرانی شاهین شهر اضافه کرد: علاوه بر پورتال فوق سامانه پیامک سازمان به شماره 3000990075 نیز فعال شده است.

 

 

کد مطلب: 816
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آذر 1390

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-3

دیگر مطالب
اطلاعات گردشگری شهرهای ایران
اخبار روابط عمومی شهرداری‌ها
تازه های نشر